تولیدکننده پیچ و مهره یوبولت

تولیدکننده-پیچ-و-مهره-یوبو

ما یکی از تولیدکنندگان پیچ و مهره یوبولت می باشیم که انوع پیچ و مهره یوبولت را در گرید ها و متریال های متنوع ساخته و تولید می کنیم ما به عنوان تولیدکننده پیچ و مهره های یوبولت از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه جهت تولید این نوع پیچ و مهره استفاده می کنیم .

پیچ و مهره یوبولت

پیچ و مهره یوبولت

پیچ و مهره یو بولت را در بازار اصطلاحا به پیچ های کرپی می شناسند و به این نام معروف و مشهور هستند.پیچ های یوبولت همان طور که از اسمشان پیداست پیچ هایی هستند به شکل یو و به شکل یک نیم دایره که دو طرف آن دنده شده است. پیچ و مهره یوبولت عمدتا برای بستن لوله به یک سطح فلزی استفاده می شوند البته قسمت خم این پیچ ها با توجه به پروفیل متفاوت است و می تواند V شکل یا U شکل باشد . اگر در هر حال عبور از پله ها به میله های محافظ کناری پله ها دقت کنید تعداد زیادی از پیچ و مهره یوبولت را خواهید دید .

پیچ و مهره یوبولت

جنس و گرید پیچ و مهره یوبولت:

 1. یوبولت آهنی
 2. یوبولت خشکه
 3. پیچ و مهره یو بولت استیل
 4. یوبولت گرید 5.8
 5. یوبولت 8.8
 6. یوبولت 10.9
 7. یوبولت استیل در گرید 304
 8. پیچ و مهره یوبولت استیل گرید 316

پیچ و مهره یوبولت

پارامترهای اصلی در انتخاب پیچ و مهره های یوبولت

 1. نوع جنس (برای مثال کربن استیل ،استیل و …)
 2. قطر رزوه
 3. فاصله بین پاها
 4. ارتفاع

قیمت عمده انواع پیچ و مهره های یوبولت

لیست قیمت انواع پیچ و مهره های یوبولت را می توانید در سایت ای پیچ مشاهده کنید سایت انواع پیچ و مهره های یوبولت را می توانید با نازلترین قیمت و با کیفیت و کارایی بالا از ما خریداری نمایید و از خرید خود احساس رضایت داشته باشید شما می توانید برای ثبت سفارش خود از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام  نمایید ما در هر ساعتی آماده پاسخگوی به شما عزیزان هستیم.

منبع: ای پیچ

دیدگاهی بنویسید