پیچ و مهره صنعتی
خانه / پیچ و مهره / پیچ آلن / انواع پیچ مهره آلن | فروش انواع پیچ آلن به قیمت ارزان

انواع پیچ مهره آلن | فروش انواع پیچ آلن به قیمت ارزان

Sell all kinds of screws for cheap price

دنیای پیچ و مهره ها، دنیای بسیار بزرگی است و اقسام و انواع متنوعی دارند. این قطعات در ظاهر کوچک، کارهای بزرگی در صنایع انجام می دهند و بدون وجود آن ها، هیچ گونه اتصالی نیز نخواهیم داشت.

در این مقاله می خواهیم بپردازیم به توضیحاتی درمورد پیچ مهره آلن، پس تا انتها ما را همراهی کنید.

پیچ و مهره آلن نوع خاصی از پیچ هاست که در سر خود دارای شش ضلعی هستند و در چندین سایز موجودند و برای باز و بسته کردن هر کدام از آن ها، به آچار آلن هم سایزش نیاز هست.

فروش پیچ های آلن در انواع مختلفی، در سراسر کشور صورت می پذیرد و ما نیز این محصول را با کیفیت بالا و قیمت ارزان، در اختیار خریداران قرار می دهیم.

شرکت های تولید کننده انواع پیچ آلن

پیچ های آلن مدل های مختلفی دارند که هر کدام در جای خود، استفاده می شود. از انواع پیچ آلن این موارد را نام می بریم: پیچ آلن سر خزینه، پیچ آلن سر تخت، پیچ آلن سر گرد، پیچ آلن مغزی و…

شرکت های متعددی اقدام به تولید پیچ های آلن می کنند اما باید هنگام خرید تنها به اسم اکتفا نکرده و کیفیت محصول را مورد ارزیابی قرار دهید.

شرکت های تولید کننده انواع مختلف پیچ های آلن، در سراسر کشور مشغول به کار هستند و هر کدام طبق استاندارد های مشخص شده این نوع پیچ ها اقدام به ساخت قطعه می کنند.

پیچ های آلن، معمولا در شرایطی استفاده می شوند که دسترسی کمی وجود دارد و این پیچ ها بخاطر سهولت در بسته شدن، انتخاب می شوند.

Wholesale screw Allen order at wholesale price

 سفارش عمده پیچ آلن به قیمت عمده

یکی از راه های خرید پیچ آلن، مراجعه حضوری به مراکز معتبر فروش این گونه محصولات است. به دلیل اینکه مواد اولیه ی مصرفی توسط تولید کنندگان با هم متفاوت است، قیمت این پیچ ها هم دارای اختلاف هایی است.

فروش پیچ های آلن، هم به صورت جزئی و هم عمده، فراهم است و خریدار می تواند بنا بر تمایل خود یکی را انتخاب کند. اما اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که برای پروژه های خود نیاز دائمی به این نوع پیچ ها دارید ما خرید عمده را به شما پیشنهاد می کنیم که دارای اختلاف قیمت زیادی نسبت به خرید جزئی می باشد.

شما می توانید برای تجربه ی یک خرید بهینه که هم در وقت شما صرفه جویی می شود و هم هزینه ی کم تری پرداخت می کنید، خرید عمده ی پیچ آلن را تجربه کنید و این محصول را با قیمت عمده که بسیار مقرون به صرفه است دریافت نمایید.

قیمت پیچ آلن در شرکت های تولید کننده

موارد زیادی در قیمت گذاری پیچ آلن تأثیر گذار است از جمله: سایز بندی ها و گرید ها و متریال مختلف و همین طور برند محصول.

قیمت های پیچ آلن در طی گذشت زمان به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه، دچار تغییراتی می شود و شما می توانید برای گرفتن جدید ترین قیمت اعلام شده با نمایندگی های ما تماس بگیرید.

اگر پیچ های آلن را مستقیما از شرکت های تولید کننده دریافت کنید، می توانید یا قیمت کمتری محصول خود را تهیه کنید.

 فروشندگان پیچ آلن در تبریز

می توان با مراجعه به بسیاری از شهر های کشور، پیچ های آلن را از فروشندگان دریافت کرد. شهر تبریز نیز، به دلیل تولید پیچ های آلن در کیفیت های بسیار مطلوب، توانسته همواره بخش بزرگی از نیاز خریداران و مهندسان، به این قطعه ی پرکاربرد را مرتفع سازد.

فروشندگان بسیاری در نقاط مختلف شهر تبریز حضور دارند و آماده ی خدمت رسانی به مردم عزیز هستند و شما می توانید برای انجام خرید خود، به نمایندگی های فروش پیچ آلن در تبریز مراجعه کنید. برای گرفتن راهنمایی لازم در این زمینه، با شماره های ذکر شده تماس گرفته و با متخصصان ما گفتگو کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی واتس آپ: 09125210958
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیچ آلن سرتخت

قیمت پیچ آلن سرتخت

پیچ آلن سرتخت پیچی است که سری تخت دارد و در داخلش حفره ای شش …