سفارش خرید استاد بولت با کیفیت

استاد بولت با کیفیت

استاد بولت با کیفیت و با نازلترین قیمت را از ما بخواهید,شما مشتریان و مصرف کنندگان میتوانید انواع استاد بولت با کیفیت را به صورت عمده و یا خرده سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید و از طریق راه های ارتباطی  زیر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید که آماده پاسخگویی شما عزیزان هستیم.

استاد بولت

استاد بولت شامل یک پیچ تمام رزوه و دومهره می‌باشد که جهت بستن فلنج‌ها و قطعات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. متریال این پیچ‌ها اغلب فولادی با پوشش‌های مختلف  شامل تفلون و گالوانیزه گرم،داکرومات، پوشش روی – نیکل یا استنلس استیل تولید می‌گردد. اندازه طولی استاد بولت‌ها قابل انتخاب و تولید می‌باشد.استاد بولت ها معمولا همراه با دو مهره سنگین(هوی نات) مورد استفاده قرار میگیرند و معمول ترین استاندار آنها B7 می باشد.
انواع استاد بولت شامل: استاد بولت گالوانیزه، استاد بولت فولادی و استاد بولت استیل می باشد.

کاربرد استاد بولت
استاد بولت یکی پر کاربردترین تجهیزات پیچ‌ها در صنایع نفت و گاز، صنایع سیمان، صنایع ساختمان سازی، صنایع خودرو سازی، صنایع معدن و خطوط تولید ماشین آلات می‌باشد؛ که در انواع مختلف در دسترس می‌باشد.

مشخصات استاد بولت

استاد بولت از سایز ۳/۸ الی ۱/۲ ۴ اینچ قابل تولید می‌باشد که با استانداردهای NMG – DIN – ISO همراه با Certificate و شناسنامه قابل ارائه هستند و گریدهای استادبولت‌ها B16 – B8 – B7 می‌باشد.

مهره های استاد بولت

-ابعاد مهره های اینچی طبق استاندارد ASME B18.2.2  مشخص شده است.

-مهره ها می توانند واشر دار و یا دو طرف پخ باشند.

-مهره ها می توانند Heavy Hex Nut  و یا Hex Nut  باشند.نوع Heavy-Washer face بیشترین مصرف را دارد.

-رزوه مهره ها در استاندارد ASME B18.1.1 مشخص شده است.

واشر های استاد بولت

واشر ها طبق پیشنهاد استاندار مرجع ASTM A 193 از نوع فولادی و منطبق با استاندارد  ASTM F 436
می باشند.