آخرین قیمت پیچ و مهره

قیمت پیچ و مهره

قیمت پیچ و مهره تابع وضعیت بازار می باشد؛فراوانی و عدم فراوانی سایز و متریال پیچ و مهره های مختلف تاثیر به سزایی در تعیین قیمت پیچ و مهره دارد و بدیهی است که سایزهای رند و پرکاربرد با قیمت پایین عرضه می شود اما سایزه های کم مصرف برحسب تعداد سفارش قیمت گذاری می شود.

پیچ و مهره

پیچ و مهره به عنوان پرکاربرد ترین نوع اتصالات در صنایع مختلف در شکل های گوناگون با متریال های مختلف تولید و عرضه میگردد.در تولید پیچ و مهره آلیاژهای مختلفی از فلزات مانند:رینج آهن کم کربن،پر کربن و استنلس استیل در اندازه های مختلف استفاده می شود که هر کدام خاصیت های مختلفی از استحکام ،برش، مقاومت ذاتی و سطحی در برار عوامل خورنده محیطی و… دارند.

پیچ و مهره در بازار ایران

پیچ و مهره هم مانند بیشتر محصولات مصرفی در ایران متاثر عوامل مختلفی می باشد که مهمترین آن قیمت ارز است.پیچ و مهره های وارداتی و همچنین تولید داخل هر دو به قیمت دلار بستگی دارد.در نتیجه قیمت پیچ و مهره در بازار ایران با نواسانات روزانه نرخ ارز تغییر چشم گیری خواهد داشت.

 آخرین قیمت پیچ و مهره

قیمت پیچ و مهره بصورت به روز شده می باشد که عوامل متعددی برآن تاثیر مستقیم دارد از جمله:نوع و جنس متریال ،نوع دنده و آبکاری، قیمت فروشنده،دلارو …اما تمام تلاش گروه صنایع پیچ و مهره ارائه آخرین قیمت می باشد که شما مشتریان و مصرف کنندگان برای اطلاع از آخرین قیمت پیچ و مهره میتوانید با مدیر فروش تماس حاصل فرمایید.